Podmínky používání webu

Podmínky webu www.jakobchodovatopce.cz

Web obsahuje informativní a obecné informace o burzovním obchodovaní. Kontakt na majitele webu je info(zavinac)jakobchodovatopce.cz.

Uživatelé vědomě vstupují na web ze své vlastní iniciativy a jsou zodpovědní za své jednání s platnou legislativou, které již podléhají.

Na webu uživatelé najdou informace, u kterých není zaručena stoprocentní bezchybnost a aktualita.

Upozornění: Všechny naše informace, které na webu najdete se týkají investování a obchodování na finančních trzích a jsou pouze určeny, ke studijním účelům. Tyto informace neslouží jako rady k budoucím obchodním nebo investičním úkonům. Majitelé webu ani jejich autoři nejsou registrovanými brokery, makléři ani investičními poradci. Při tvorbě obsahu na web se nepostupovalo podle náležitostí zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu ve znění pozdějších předpisů, která popisují analýzu investičních příležitostí a investiční doporučení. Na webu můžete i najít zmiňované konkrétní finanční produkty, které neslouží jako investiční nebo obchodní rada, ale pouze jako studijní materiál pro obchodování na finančních trzích. Majitel i autoři článků nejsou zodpovědní za konkrétní rozhodnutí jednotlivých návštěvníků webu Jakobchodovatopce.cz.

Web neobsahuje individualizované finanční poradenství, ale pouze obecné studijní texty, z tohoto důvodu webová stránka jakobchodovatopce.cz nezohledňuje určité investiční nebo obchodní cíle, finanční situaci anebo konkrétní požadavky jednotlivých návštěvníků webu. Provozovatel webu popírá veškerou zodpovědnost za přímou, nepřímou, náhodnou, následnou, represivní, zvláštní nebo jinou škodu, ušlé příležitosti, ušlý zisk anebo jakoukoli jinou ztrátu anebo škody.

Majitel webu a i autoři nenesou žádnou odpovědnost za text na webových stránkách jakobchodovatopce.cz patřících třetím subjektům, které je možné navštívit právě prostřednictvím webu jakobchodovatopce.cz.

Na webu najdete umístěné reklamní prvky ve formě log, hypertextových odkazů nebo bannerů. Všechny tyto reklamní prvky mohou být umístěny v záhlaví webu, v postranních menu, v patičce webu a nebo v jednotlivých článcích. Kliknutí na reklamní prvek nemá na cenu či kvalitu služeb pro koncového uživatele žádný vliv ani neumožňuje Provozovateli identifikaci osobních údajů zákazníka.

Tyto podmínky jsou platné až do jejich odvolání.

Pokud nebudete s těmito podmínkami souhlasit, prosím opusťte tento web. S pozdravem tým Jakobchodovatopce.cz

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD.
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Používáním webu souhlasíte s podmínkami použití.