Upozornění: Binární opce nejsou propagovány ani nabízeny soukromým investorům v EU. Pokud nemáte status "profesionální obchodník", prosím, opusťte tuto stránku.

➡️ Zobrazit alternativy k binárním opcím, nebo se staňte profesionálním obchodníkem.


Jaké jsou nejlepší signály pro binární opce? Vyplatí se do nich investovat?

Zklamu vás, nyní vám vysvětlím, proč automatické signály na binární opce nemohou téměř zaručeně fungovat.
Jde pouze o chytrý marketingový tah párující poptávku „chci rychle a snadno zbohatnout“.

Proč signály na opce nefungují

Počítačové algoritmy velkých hráčů na trhu jsou natolik důmyslné a rychlé, že jsou schopny např. rychle zvrátit trend, přinést nečekanou korekci atd. (Teď vědomě nahrávám odpůrcům binárních opcí.)

V krátkodobém obchodování rozhodují okamžiky a v momentě kdy signál přijmete, než zareagujete a začnete podle něj obchodovat:

Se situace na trhu velmi často změní (signál je již neplatný)

Obchodujete signál založený na dlouhodobé technické analýze (nejčastěji soubor/ průsečík dat technických indikátorů) a ignorujete „price action“, svíčkové formace a jakoukoli anomálii, kvůli které byste do obchodu dle vlastního rozhodnutí nevstoupili.

Nemáte přehled o situaci na daném grafu aktiva = často graf „čerstvě“ otevřete a unikne vám obrovský pohyb (nevhodná situace na trhu) hodinu zpět atd.

Signál příjde v nevhodou dobu. „přinutí“ vás vstoupit do obchodu v obecně nevhodnou dobu = těsně před hlavními zprávami nebo před celou hodinou, kdy otevírají hlavní Forex centra.

Čili v úsecích, které jsou pro obchodování nevhodné.

Stroj na peníze?

Informace o Binárních opcí

Spolehlivý zdroj signálů na binární opce by byl jednoduše strojem na peníze.
O takový systém nebo obchodní metodu by se nejspíš kdokoli nechtěl jen tak dělit. Navíc horlivě, s cizími lidmi a agresivním marketingem.

Protože je obchodování náročné i doří tradeři/obchodnící např. coachují, snaží se vybudovat produkt, prodat služby, protože si uvědomují že jejich čas i fyzický potenciál je omezen. Dělají-li to dobře a nabízejí přidanou hodnotu/ kvalitní produkt, dává to smysl.

Obnáší to ale spoustu práce na obou stranách. Snadný výdělek neznám, pokud vy ano, dejte mi vědět 😉

Vybudujte vlastní systém obchodních metod

Dobrá zpráva je, že studiem materiálů a zlepšováním bchodních metod je možné dosáhnout zlepšených výsledků.
Věřte sami sobě. Bude vás to stát úsilí, čas i nějaké peníze, ale dle našeho názoru je to jediná reálná cesta k zisku. Současně je vždy dobré brát v úvahu vysokou míru rizika.

Jak stavět obchodní systém na binární opce?

Možností je celá řada a velmi důležité je si obchodní metody osvojit. Nedá se totiž říci, že obchodní metoda, která má pro Martina 77% úspěšnost, bude fungovat i Jiřímu a naopak.
Každému obchodníkovi vyhovují jíná nastavení grafů a jiná kritéria vstupů.

Nicméně, pevné základy mají všechny obchodní metody stejné:

Broker IQ Option➡️ Vstoupit do ověřené platformyUpozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být ohrožen

Obecné varování o riziku: Nabízené instrumenty nesou vysokou míru rizika a mohou skončit ztrátou vašich investovaných prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, o které si nemůžete dovolit přijít.

Přidej komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD.
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Používáním webu souhlasíte s podmínkami použití.