Jaké jsou nejlepší signály pro binární opce? Vyplatí se do nich investovat?

Zklamu vás, nyní vám vysvětlím, proč automatické signály na binární opce nemohou téměř zaručeně fungovat.
Jde pouze o chytrý marketingový tah párující poptávku „chci rychle a snadno zbohatnout“.

Proč signály na opce nefungují

Počítačové algoritmy velkých hráčů na trhu jsou natolik důmyslné a rychlé, že jsou schopny např. rychle zvrátit trend, přinést nečekanou korekci atd. (Teď vědomě nahrávám odpůrcům binárních opcí.)

V krátkodobém obchodování rozhodují okamžiky a v momentě kdy signál přijmete, než zareagujete a začnete podle něj obchodovat:

Se situace na trhu velmi často změní (signál je již neplatný)

Obchodujete signál založený na dlouhodobé technické analýze (nejčastěji soubor/ průsečík dat technických indikátorů) a ignorujete „price action“, svíčkové formace a jakoukoli anomálii, kvůli které byste do obchodu dle vlastního rozhodnutí nevstoupili.

Nemáte přehled o situaci na daném grafu aktiva = často graf „čerstvě“ otevřete a unikne vám obrovský pohyb (nevhodná situace na trhu) hodinu zpět atd.

Signál příjde v nevhodou dobu. „přinutí“ vás vstoupit do obchodu v obecně nevhodnou dobu = těsně před hlavními zprávami nebo před celou hodinou, kdy otevírají hlavní Forex centra.

Čili v úsecích, které jsou pro obchodování nevhodné.

Stroj na peníze?

Informace o Binárních opcí

Spolehlivý zdroj signálů na binární opce by byl jednoduše strojem na peníze.
O takový systém nebo obchodní metodu by se nejspíš kdokoli nechtěl jen tak dělit. Navíc horlivě, s cizími lidmi a agresivním marketingem.

Protože je obchodování náročné i doří tradeři/obchodnící např. coachují, snaží se vybudovat produkt, prodat služby, protože si uvědomují že jejich čas i fyzický potenciál je omezen. Dělají-li to dobře a nabízejí přidanou hodnotu/ kvalitní produkt, dává to smysl.

Obnáší to ale spoustu práce na obou stranách. Snadný výdělek neznám, pokud vy ano, dejte mi vědět 😉

Vybudujte vlastní systém obchodních metod

Dobrá zpráva je, že studiem materiálů a zlepšováním bchodních metod je možné dosáhnout zlepšených výsledků.
Věřte sami sobě. Bude vás to stát úsilí, čas i nějaké peníze, ale dle našeho názoru je to jediná reálná cesta k zisku. Současně je vždy dobré brát v úvahu vysokou míru rizika.

Jak stavět obchodní systém na binární opce?

Možností je celá řada a velmi důležité je si obchodní metody osvojit. Nedá se totiž říci, že obchodní metoda, která má pro Martina 77% úspěšnost, bude fungovat i Jiřímu a naopak.
Každému obchodníkovi vyhovují jíná nastavení grafů a jiná kritéria vstupů.

Nicméně, pevné základy mají všechny obchodní metody stejné:

Broker IQ OptionVstoupit do

Přidej komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD.
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Používáním webu souhlasíte s podmínkami použití.