Upozornění: Binární opce nejsou propagovány ani nabízeny soukromým investorům v EU. Pokud nemáte status "profesionální obchodník", prosím, opusťte tuto stránku.

➡️ Zobrazit alternativy k binárním opcím, nebo se staňte profesionálním obchodníkem.


Hodláte si vyzkoušet binární opce, ale přitom moc neriskovat? Možné to je, bude pro vás ideální volbou Demo účet zdarma. Tuto volbu doporučuji každému. „Osaháte“ si platformu, vyzkoušíte různé nástroje a indikátory. Získáte přehled. Je čistě na vás, zda budete dále prověřovat své schopnosti na cvičných obchodech nebo se pustíte do obchodování za reálné peníze. Domníváme se, že pro většinu obchodníků je správnou volbou začít obchodovat na demo účtu.

Není demo jako demo…

Existují pochybné demo účty, které za účelem přilákání nových zákazníků zobrazují jiné/ zkreslené hodnoty tak, aby investor co nejdříve nabyl dojmu, že je úspěšný a začal opce obchodovat za reálné peníze. Následující námi nabízené demo účty do této kategorie nepatří.

Demo účet u IQ Option

Registrace je velmi snadná, broker IQ Option ji umožňuje i přes Facebook tlačítko. Broker s více než dvaceti miliony registracemi je neoficiální jedničkou na trhu Binárních opcí. Po úspěšné registraci, se vám automaticky aktivuje demo účet s 10 000 „tréninkovými“ dolary. Netřeba žádat support. Účet lze kdykoli neomezeně doplnit do původního/ výchozího stavu zmáčknutím tlačítka „dokoupit“ (zdarma).

Broker IQ Option➡️ Vstoupit do ověřené platformyUpozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být ohrožen

„Demo v plné palbě“
Reálnou simulaci demo účtu u IQ Option podtrhuje i podrobný přehled/výpis transakcí s možností exportu do MS Excelu pro zpětnou analýzu dat. Máte dokonalý přehled o své aktivitě a historii obchodů. Je snadné zjistit, „jak na tom jste“.

Tento demo účet jsem hojně využíval ve svém studijním procesu a tvoření Excelových souborů s daty a filtry. Přes 15 let se živím kalkulovaným rizikem. Za tu dobu jsem prošel mnoha fázemi sebezocelení, disciplínou a „rozhovorů sám se sebou“.

Výsledkem jsou tipy a triky, o které se chci s vámi podělit:
Dokonce si troufám tvrdit, že zvládnutí těchto kroků vás posune dál než než reálný účet.

Tři v jednom
Ušijte na sebe bič. Myslete na činnost nebo úkol, který jen velmi neradi plníte (může jít o cokoli úklid celého bytu, vyřizování nepříjmených telefonů/odložených emailů nebo fyzická forma práce). Alternativou je „trest“ např. studená sprcha.

Už asi víte, kam mířím… dostaňte se pod tlak bez nutnosti riskovat své finanční prostředky. Čím nepřijímanější činnost/ složitější úkol, tím lépe.

Za dobré obchodování (a dodržení pravidel) si stanovte odměnu.

Budete vystaveni tlaku, nasimulujete si podmínky na reálném účtu (připomínám, že hrozba by měla být realná (vynést koš je málo) )

Podobně i odměna. Nebojte se do ní investovat a udělat si radost (peníze ušetřené z počátečních ztrát vám to bohatě vynahradí), nehledě na psychickou pohodu

  • Vycepujete se v dodržování pravidel a plánu
  • Odvalíte z cesty splnění nepříjemných úkolů a povinností
  • Vaše psychika i bankovní konto vám poděkují
Broker IQ Option➡️ Vstoupit do ověřené platformyUpozornění na obchodní rizika: váš kapitál může být ohrožen

Obecné varování o riziku: Nabízené instrumenty nesou vysokou míru rizika a mohou skončit ztrátou vašich investovaných prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, o které si nemůžete dovolit přijít.

Přidej komentář

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí nebo CFD.
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Používáním webu souhlasíte s podmínkami použití.